Про компанію

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Сьогодні, коли аграрна галузь є найпотужнішою перспективою зростання української економіки, як ніколи потрібне залучення сучасного світового досвіду для розвитку сільськогосподарського виробництва. Тільки за допомогою використання перевірених технологічних, маркетингових, фінансових та інших інструментів Україна стане рівним гравцем міжнародного аграрного ринку, а українські сільгоспвиробники отримають змогу вийти з продукцією на світовий ринок.

Компанія «АГРАРІ» надає комплекс послуг для підприємств аграрного бізнесу, які зацікавлені у розвитку та виході своєї продукції на всеукраїнський та міжнародний рівень. Члени нашої команди є фахівцями в галузі агровиробництва,  фінансів, юриспруденції, міжнародного співробітництва, а також сферах маркетингу та інформаційної політики. Спеціалісти «АГРАРІ» нададуть  вичерпні консультації щодо актуальних питань Вашої компаніі, та, при необхідності, допоможуть втілити їх в життя.

Сфери діяльності:

- Дистрибуція засобів захисту рослин, насіння польових і овочевих культур, а також мінеральних і мікродобрив від світових виробників-лідерів агрогалузі, а саме, продукти компаній «Басф», «Сингента», «Байєр Кроп Саєнс», «Дюпон», «Євраліс», «Монсанто», «КВС», « Адама »та багатьох інших.

- Маркетинговий консалтинг. Розробка маркетингової та PR-стратегій. Маркетинговий аудит та консалтинг при виході на ринки ЄС та інших держав.

- Супровід міжнародного співробітництва. Пошук партнерів в країнах ЄС. Допомога при виході української продукції та товарів на ринки ЄС.

- Юридичний консалтинг та захист інтересів компаній. Розробка юридичної документації.

 

Головною перевагою співробітництва з «АГРАРІ»  є універсальний  комплекс послуг, гнучке ціноутворення. Це дає можливість клієнтам комплексно вирішувати всі питання щодо розвитку виробництва та діяльності компаній аграрного сектору. 

Log In or Register